ARANŻACJA WNĘTRZ wstecz WSTECZ

 

Projektowanie wnętrz w Bis Meble

 

Zakład stolarski to nie wszystko – zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem wnętrz dla obiektów mieszkalnych oraz recepcji i pomieszczeń biurowych. Projekty szaf czy mebli na wymiar oraz umiejscowienie ich w przestrzeni bazuje na uważnym słuchaniu potrzeb oraz oczekiwań, odnośnie wizji aranżacji, którą przedstawi nam Klient.

 

Po wykonaniu projektu oraz wizualizacji przekazujemy materiały do wglądu, aby żaden element nie został potraktowany po macoszemu, a projekt w stu procentach oddawał wizję każdego z naszych Klientów, niezależnie czy mówimy o Klientach indywidualnych, czy naszej ofercie dla biznesu. Zawsze uwzględniamy wszelkie poprawki oraz staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie, jeśli Klient nie jest przekonany co do swojego pomysłu lub nie jest w stanie go dokładnie określić.

 

Niezależnie czy mówimy o projektach sypialni, kuchni, czy też projektowaniu wnętrz biurowych i recepcji – zawsze dajemy z siebie sto procent możliwości, współpracując z architektami oraz innymi specjalistami w swojej dziedzinie.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem projektów oraz wizualizacji, które znajdą Państwo poniżej. Sami Państwo zauważą, że nasze projekty wyróżniają się nie tylko wysoką estetyką, ale też ergonomią oraz funkcjonalnością. Inwestorom proponujemy ponadto osobisty nadzór autorski na budowie, a także pełne wsparcie i pomoc w doborze materiałów oraz elementów wykończeniowych, takich jak armatura, płytki, okładziny, dekoracje ścienne czy stolarka drzwiowa.