ARANŻACJA WNĘTRZ wstecz WSTECZ

 

Projektowanie wnętrz – Skierniewice i inne miasta

Projektowanie szaf oraz produkcja, dostawa i montaż zabudów meblowych to nie koniec naszej oferty. Nasze usługi obejmują również aranżowanie wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

 

Warto zdecydować się na współpracę z nami nie tylko dlatego, że dostarczymy Ci wysokiej klasy szafy, meble biurowe, garderoby i kuchnie na zamówienie. Dodatkowo współpracujemy z zatrudnionymi przez Ciebie architektami, wypożyczając próbki materiałów czy wspólnie szukając odpowiednich rozwiązań technicznych dla nakreślonych przez nich wizji. Możesz być pewien, że przeprowadzone wspólnie działania zaowocują spójnym efektem końcowym.

Zabudowy meblowe ze Skierniewic – co wyróżnia nasze projekty?

Nasze projekty wyróżniają się wysoką estetyką, ergonomią i funkcjonalnością. Rodzaj i zakres usług może być dopasowany do potrzeb Klienta – oferujemy projekty koncepcyjne, a także bardziej zaawansowane działania wykonawcze. Najbardziej wymagającym Inwestorom możemy zaproponować również nadzór autorski na budowie oraz pełne wsparcie przy zakupie i doborze materiałów oraz elementów wykończeniowych, takich jak: armatura, płytki, okładziny i dekoracje ścienne, podłogi, stolarka drzwiowa czy oświetlenie.

 

Projektowanie kuchni i pozostałych pomieszczeń domowych z naszym udziałem to pewny sukces i zadowolenie.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i współpracy przy ciekawych projektach.