ARANŻACJA WNĘTRZ wstecz WSTECZ

 

Projektowanie wnętrz

Projektowanie szaf oraz produkcja, dostawa i montaż zabudów meblowych to nie koniec naszej oferty. Nasze usługi obejmują również projektowanie wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Nasi pracownicy uważnie wysłuchają potrzeb i oczekiwań odnośnie wizji aranżacji wyznaczonej przestrzeni. Zgodnie z wytycznymi oraz uwzględnieniem własnej wiedzy i doświadczenia zwizualizują plan, a następnie oddadzą go do wglądu. Każdy element uzgadniamy z zamawiającym. W razie ewentualnych potrzeb – nanosimy poprawki. Dokładamy wszelkich starań, by wykonany przez nas projekt wnętrza w pełni zadowolił Klienta..

 

Warto zdecydować się na współpracę z nami nie tylko dlatego, że dostarczymy Ci wysokiej klasy szafy, meble biurowe, garderoby i kuchnie na zamówienie. Dodatkowo współpracujemy z zatrudnionymi przez Ciebie architektami, wypożyczając próbki materiałów czy wspólnie szukając odpowiednich rozwiązań technicznych dla nakreślonych przez nich wizji. Możesz być pewien, że przeprowadzone wspólnie działania zaowocują spójnym efektem końcowym.

Zabudowy meblowe – co wyróżnia nasze projekty?

Nasze projekty wyróżniają się wysoką estetyką, ergonomią i funkcjonalnością. Rodzaj i zakres usług może być dopasowany do potrzeb Klienta – oferujemy projekty koncepcyjne, a także bardziej zaawansowane działania wykonawcze. Najbardziej wymagającym Inwestorom możemy zaproponować również nadzór autorski na budowie oraz pełne wsparcie przy zakupie i doborze materiałów oraz elementów wykończeniowych, takich jak: armatura, płytki, okładziny i dekoracje ścienne, podłogi, stolarka drzwiowa czy oświetlenie.

 

Projektowanie kuchni i pozostałych pomieszczeń domowych z naszym udziałem to pewny sukces i zadowolenie.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i współpracy przy ciekawych projektach.