BLOG

Jaki stół wybrać do salonu?

Stół w salonie jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia. Jako że w wielu domach czy mieszkaniach salon jest połączony z jadalnią, ten mebel musi charakteryzować się wielofunkcyjnością. Odpowiednio dobrany stół powinien nie tylko dobrze się prezentować, ale i pozwalać na komfortowe użytkowanie. Do klasycznego salonu idealny stół będzie nieco różnić się od tego, który najlepiej sprawdzi się do salonu połączonego  jadalnią. Z tego tytułu przed rozpoczęciem poszukiwań warto od początku określić swoje potrzeby.

Czytaj dalej

Jak zaaranżować toaletkę w sypialni?

Toaletka jest meblem, o którym marzy praktycznie każda kobieta, niezależnie od wieku. Ten niepozorny element wyposażenia jest miejscem, w którym można spokojnie usiąść, wykonać rytuały pielęgnacyjne czy też makijaż. W wielu przypadkach jest prywatną przestrzenią, w której kobiety nie tylko wykonują makijaże, ale również przechowują wszystkie kosmetyki i akcesoria. Toaletka pozwala na lepszą organizację przestrzeni, ponieważ na półkach czy szufladkach można uporządkować wszelkie niezbędne dla pań elementy.

Czytaj dalej

Sprawdź rozwiązania dla funkcjonalnych mebli biurowych

Dobre meble biurowe powinny nie tylko wyglądać estetycznie, ale pozwalać na komfortową i ergonomiczną pracę. O ile duże przestrzenie biurowe można rozplanować na kilka sposobów, o tyle w mniejszych pomieszczeniach może być to nieco problematyczne. Dobór odpowiednich mebli biurowych, dopasowanych do potrzeb pracowników i wielkości pomieszczenia pozwoli na pomieszczenie wszelkich niezbędnych dokumentów, bez zagracenia całej powierzchni biurowej.

Czytaj dalej

Jak dobrać meble biurowe do dużej przestrzeni?

Dobrze rozplanowana i umeblowana przestrzeń biurowa ma ogromny wpływ na jakość pracy. Nieprzemyślane poustawianie mebli może nie tylko nie wyglądać estetycznie, ale również zagracić pomieszczenie i zmarnować potencjał dużych powierzchni biurowych. Odpowiedni dobór wyposażenia pozwoli na komfortową pracę i bezproblemowe przemieszczanie się pracowników po biurze. Ma również ogromny wpływ na odbiór danego pomieszczenia przez klientów czy osoby przyjeżdżające do biura z wizytą.

Czytaj dalej

Jakie meble sprawdzą się do małej łazienki?

Łazienka w domu czy mieszkaniu zazwyczaj jest pomieszczeniem o najmniejszej powierzchni. Odpowiednio zaplanowana przestrzeń powinna dawać nam odpowiednio dużo miejsca do wygodnego poruszania się i korzystania ze wszystkich elementów. Bardzo ważnym aspektem w łazience są meble. Wyposażenie tego pomieszczenia powinno być nie tylko estetyczne, ale również trwałe, odporne na wilgoć i wysokie temperatury.

Czytaj dalej

Na co trzeba zwrócić uwagę kupując blaty kuchenne?

Blaty kuchenne są jednym z najważniejszych elementów w tym pomieszczeniu, ponieważ stanowią główną powierzchnię roboczą. Remontując bądź urządzając kuchnię, warto zwrócić uwagę zarówno na wygląd, jak i na materiały, z jakich zostały wykonane. Odpowiednie dopasowanie blatu do mebli oraz pozostałych powierzchni pozwoli stworzyć nam estetyczne oraz funkcjonalne pomieszczenie, z którego będziemy mogli korzystać przez lata bez konieczności dodatkowych remontów.

Czytaj dalej