BLOG

Cargo w kuchni czyli wszystko pod ręką

Planujesz aranżację kuchni i szukasz rozwiązań, które sprawią, że przechowywanie artykułów spożywczych i sprzętów kuchennych będzie prostsze, a Ty nie będziesz musiał martwić się o bałagan? W ostatnich latach coraz większą popularnością wśród osób, dla których poza estetyką liczy się również funkcjonalność mebli kuchennych, cieszy się system cargo. System cargo to rodzaj szafek wyposażonych w wysuwane kosze i półki, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz zapewniają znaczną ilość miejsca do przechowywania. Chcesz poznać więcej zalet cargo? Przeczytaj poniższy artykuł, w którym zdradzamy, dlaczego powinieneś zdecydować się na takie rozwiązanie w swojej kuchni.

Czytaj dalej

Szafa z lustrem jako pomysł na optyczne powiększenie pomieszczenia

Szafa to nieodłączny element aranżacyjny każdego mieszkania czy domu. Jej główną funkcją jest przechowywanie ubrań lub innych przedmiotów niezbędnych do codziennego funkcjonowania domowników. Jednak szafa może również wizualnie powiększyć pomieszczenie, szczególnie jeśli posiada ona lustro. Podpowiadamy, jak wybrać idealną szafę do niewielkiego pokoju czy korytarza.

Czytaj dalej

Rola oświetlenia w wystroju kuchni

Dobór oświetlenia oraz jego jakość są istotne w każdym pomieszczeniu. Wybierając je można kierować się wieloma aspektami, takimi jak wielkość pomieszczenia, jego zastosowanie czy dominujące kolory. Wymienione względy są bardzo ważne, ponieważ na ich podstawie wybieramy nasze oświetlenie, które może być mocno zróżnicowane.

Czytaj dalej

Hol wejściowy jako wizytówka firmy. Jak należycie o nią zadbać?

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze - i nie dotyczy to jedynie ludzi. Bowiem wchodząc do nowego budynku także w pierwszej chwili stykamy się z holem wejściowym, którego wygląd w dużej mierze zdeterminuje nasze odczucia na temat wystroju oraz zadecyduje, czy w tym miejscu będziemy chcieli pozostać jak najdłużej, czy też z niego uciec. Dlatego wygląd holu wejściowego to kwestia szczególnie istotna wtedy, gdy jest to wejście do konkretnej firmy. Możemy wręcz powiedzieć, że taki hol jest jej wizytówką. Jak to rozumieć? I jak urządzić hol wejściowy, by klient odniósł pozytywne pierwsze wrażenie? Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Jak zaaranżować kuchnię z wyspą?

Kuchnia z wyspą jest możliwa do zaaranżowania zarówno w dużych, jak i małych pomieszczeniach. W dzisiejszych czasach nie ma wnętrz, których nie możemy urządzić, tak jak chcemy. Warto korzystać z nowych możliwości, żeby mieszkać ładnie i wygodnie.

Czytaj dalej

Budżet na aranżację kuchni. Jak właściwie go zaplanować i nie przepłacić?

W czasie remontu lub wykańczania domu kuchnia zazwyczaj jest miejscem, na które trzeba przeznaczyć najwięcej pieniędzy. Porządne i praktyczne meble kuchenne to spory wydatek, ponadto dużą część budżetu pochłaniają wydatki na sprzęt AGD.

Czytaj dalej