GARDEROBY

Nasze funkcjonalne garderoby

Klienci kochają nasze garderoby głównie za to że:

  • Dają im pewną namiastkę luksusu,
  • Pozwalają im uporządkować dużą ilość rzeczy,
  • Wszystkie rzeczy w naszych garderobach są w zasięgu ręki,
  • Pozwalają oszczędzać przestrzeń zarówno w wielkim domu, jak i w małym mieszkaniu.

Stwierdzenie, że nie w każdym mieszkaniu znajdzie się miejsce na garderobę nie sprawdza się w przypadku naszych projektantów. W naszych studiach meblowych w Grodzisku Mazowieckim oraz w Skierniewicach, można zapoznać się z gotowymi aranżacjami garderoby zarówno w bardzo małych mieszkaniach jak i w wielkich domach. Wystarczy, że wskażecie nam Państwo miejsce do zagospodarowania przez garderobę a już nasi projektanci wspólnie z Państwem postarają się tak zagospodarować przestrzeń by byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Nasze garderoby są tak projektowane i wykonane, że zajmują taką przestrzeń by na każdej z dostępnych w garderobie ścian zmieściły się wieszaki, regały, stojaki i półki a jeżeli jest jeszcze wystarczająco dużo miejsca, żeby pełniły również funkcję przebieralni. Jeżeli projektujemy garderobę w formie eleganckiej przebieralni dla przynajmniej dwóch osób, gdzie oprócz garderoby zmieszczą się również toaletka z lustrem i manekiny do przygotowywania zestawów ubrań, to musimy dysponować pomieszczeniem o wielkości przynajmniej 5-8 metrów kwadratowych.

Wspólnie z naszymi projektantami, pomożemy Państwu tak zaplanować rozkład regałów, drążków i innego wyposażenia garderoby, by była ona w pełni funkcjonalna i wygodna.

Dokonamy tego w oparciu o Państwa sugestie i wymagania:

  • Jakiego rodzaju rzeczy będą Państwo w garderobie przechowywać,
  • Z jaką częstotliwością poszczególne elementy garderoby będą przez Państwo używane,
  • Czy chcecie wyraźnie oddzielić część kobiecą od męskiej w ramach jednej garderoby, czy będą to dwie oddzielne garderoby kobieca i męska, każda z nich o trochę innym charakterze,
  • Czy garderoba/y będą wyposażone jeszcze w jakieś dodatkowe funkcje lub urządzenia

Na te i na wiele innych pytań musicie sobie Państwo i naszym projektantom odpowiedzieć zanim przystąpimy do finalizacji projektu.

My ze swojej strony zapewniamy Państwo, że wykonamy wszystko z jak najwyższą starannością, zgodnie z Państwa zaleceniami oraz z zastosowaniem jak najwyższej jakości materiałów. Dobieramy kolorystykę i materiały wykończeniowe, stalowe, szklane lub drewniane w zależności od Państwa oczekiwań i sugestii. Nie zapominamy również o takich ważnych dla garderoby elementach funkcjonalnych jak dobra wentylacja czy właściwe oświetlenie, zarówno te umożliwiające oświetlenie poszczególnych segmentów garderoby jak również przejrzenie się w lustrze czy umożliwiające bezproblemowe wydobycie z szuflad umieszczonych tam elementów garderoby.

Nasz projekt realizujemy w całości, począwszy od etapu projektowania poprzez wizualizację a skończywszy na montażu końcowym. Wszystko to w oparciu o najlepsze materiały, maszyny do obróbki w naszym zakładzie produkcyjnym w Skierniewicach, oraz naszych projektantów i Państwa sugestie. Pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że nasze projekty, wykonawstwo i stosowane przez nas materiały w pełni na to zasługują.

Galeria Garderoby