Meble sklepowe od Bis Meble

Proponujemy właścicielom sklepów szeroki wybór mebli sklepowych, wykonywanych na zamówienie. Zdajemy sobie sprawę, że każda przestrzeń sklepowa jest inna. Składa się na to wiele czynników, takich jak metraż czy specyfika danego sklepu. Wiemy również, jak ważne jest zoptymalizowanie kosztów dla początkujących przedsiębiorców, tak aby nie przepłacając osiągnąć pożądany efekt.

Wykonujemy kompleksowo wszystkie pomiary, przeprowadzamy dokładną konsultację, a finalnie proponujemy uczciwą wycenę naszej pracy. Stworzymy dla Państwa modele na wymiar, które spełnią zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne wymogi. Ergonomiczne i jednoczenie eleganckie meble to podstawowe wyposażenie każdego obiektu handlowo-usługowego. Wszystkich, którzy marzą o wysokiej jakości meblach sklepowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty

Czym zajmuje się nasz salon z meblami sklepowymi?

Zajmujemy się zarówno planowaniem przestrzeni, jak i projektowaniem wnętrz, wizualizacją, jak i wykonaniem, wliczając w to nadzór nad pracami ekipy budowlanej. Wyposażamy obiekty sklepowe w elementy małej architektury, bazując na najnowszych trendach wzornictwa, a do produkcji wyposażenia sklepowego stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości oraz zachowujemy wysokie standardy produkcyjne. Współpracujemy z renomowanymi partnerami, ponieważ zależy nam na jak najwyższej jakości świadczonych usług w każdym ich aspekcie. Wszystkie nasze gabloty sklepowe, regały, lady oraz inne elementy umeblowania przestrzeni sklepowej spełniają wszystkie normy, potwierdzone certyfikatami.

Wszelkie prace wykonujemy terminowo, cały czas pozostając w kontakcie z Klientem, tak aby końcowy efekt był dużo bardziej, niż tylko zadowalający.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonej firmy, która wykona meble sklepowe na wymiar w korzystnej cenie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Oprócz zaprojektowania oraz produkcji mebli oferujemy profesjonalne doradztwo. Nasz doświadczony zespół służy pomocą. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do naszych salonów w Grodzisku Mazowieckim i Skierniewicach. Można również kontaktować się z nami telefoniczne i e-mailowo.