O NAS wstecz WSTECZ

Producent mebli firma BIS – O nas

Firma Bis jest obecna na rynku meblarskim od 1998 roku. Bogate doświadczenie, jakie zdobywaliśmy kilkanaście lat pracy w tej branży, a także nieustanny rozwój technologiczny, organizacyjny i projektowy, pozwalają nam dziś sprostać wymaganiom wszystkich Klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Odpowiadamy na potrzeby osób szukających fachowego doradztwa, niezawodnej współpracy i wysokiej jakości produktu finalnego w przystępnej cenie.

 

Jak wiele firm stolarskich, zaczynaliśmy kilkanaście lat temu od projektów i realizacji kuchni. W kręgu naszych zainteresowań zawodowych od zawsze znajdowały się również szafy na wymiar. Także dziś realizacje zabudów meblowych w mieszkaniach i domach to nasza główna działalność, lecz jej zakres i poziom wykraczają poza standard.

Oferta – projektowanie mebli

Tworzymy wysokiej klasy kuchnie na wymiar oraz meble na zamówienie do każdego innego pomieszczenia. Podejmujemy się także wykonywania zleceń nietypowych. Zawsze dbamy, by wszystkie elementy były do siebie idealnie dopasowane i współgrały w zakresie estetyki i funkcjonalności.

 

Jako doświadczony producent szaf i pozostałych mebli użytkowych, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Dzięki profesjonalnemu podejściu na każdym etapie realizacji – od projektu do montażu – dajemy naszym Klientom zadowolenie, sami czerpiąc z niego satysfakcję i motywację do dalszych działań.

 

Naszą zaletą jest umiejętność współpracy międzybranżowej i koordynacji elementów wykonywanych poza naszym zakładem np. elementów stalowych czy szklanych. Za to szczególnie cenią nas Klienci biznesowi, a coraz częściej także Klienci indywidualni oczekujący niebanalnych rozwiązań.

NASZ ZESPÓŁ

Mirosław Anwajler

Mirosław

Anwajler

Właściciel

Meble Bis - Szafy wnękowe Grodzisk Mazowiecki

Tomasz

Papierniak

Projektant

Szafy wnękowe grodzisk mazowiecki

Sylwia

Bodek

Arch. wnętrz, Projektant

Bis Meble

Ewelina

Szczepaczewska

Arch. wnętrz, Projektant

Anna - Architekt wnętrz

Anna

Ancerewicz

Arch. wnętrz, Projektant

Michał - Architekt współpracujący

Michał

Anwajler

Architekt współpracujący

Krzysztof - Bis Meble

Krzysztof

Krawczyk

Dział techniczny

Mariusz

Mariusz

Laska

Dział techniczny

Dział techniczny

Mariusz

Kruczyński

Dział techniczny

Justyna

Justyna

Błaszczyk

Dział administracji

Księgowość

Danuta

Cieślak

Dział księgowości

Montaż - Bis Meble

Zespół produkcji

Montaż mebli

Zespół montażu

Szafy, kuchnie, garderoby – skierniewicki zakład produkcyjny

Dzięki temu, że dysponujemy własnym, nowoczesnym zakładem produkcyjnym w Skierniewicach, projektowanie wnętrz i produkowanie mebli na zamówienie staje się dla nas jeszcze łatwiejsze, a Ty cieszysz się wyśmienitym efektem estetycznym i funkcjonalnością.

 

Nasze hale produkcyjne są doskonale wyposażone. Ich łączna powierzchnia wynosi 1450 m2 i mieszczą się w nich wysokiej klasy maszyny do cięcia, obróbki oraz oklejania płyt meblowych, drewna, MDF-u i innych materiałów drewnopodobnych.

 

Możemy się pochwalić własnymi stanowiskami do lakierowania i fornirowania powierzchni, wykonywania blatów z konglomeratów typu Corian, Hi-Macs, Kerrock itd. Jesteśmy również dumni z naszej piły panelowej, która umożliwia szybkie i precyzyjne cięcie elementów w dużych ilościach oraz z obrabiarki numerycznej CNC. Pozwala ona na idealne nawierty i wycinanie oraz frezowanie dowolnych kształtów wprowadzanych komputerowo.

 

Tego typu narzędzia oraz obsługa wykwalifikowanej grupy pracowników na każdym etapie realizacji gwarantują, że finalny produkt zadowoli najbardziej wymagających Klientów i będzie służył latami, ciesząc oko i nie rujnując przy tym budżetu.

Meble na zamówienie w Skierniewicach – zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do naszych salonów meblowych, gdzie chętnie odpowiemy na Twoje pytania, podzielimy się wiedzą, pokażemy próbki materiałów oraz porozmawiamy o meblach Twoich marzeń.