O NAS wstecz WSTECZ

Studio mebli kuchennych Bis – nowoczesne meble z tradycją

Od 1998 roku nasze studio mebli  jest obecne na polskim rynku. Przez ponad dwadzieścia lat w branży meblarskiej nasza firma zdobyła bogate doświadczenie, które przekuwamy na nieustanny rozwój technologiczny, organizacyjny oraz projektowy – wszystko to pozwala nam sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów, którzy korzystają z naszych usług. Niezależnie czy mówimy o biurach, obiektach użyteczności publicznej, sklepach, czy też o prywatnych domach i mieszkaniach.

 

Naszym celem jest odpowiadanie na potrzeby wszystkich, którzy szukają fachowego doradztwa, solidnej współpracy oraz wreszcie – produktu finalnego najwyższej jakości, dostępnego w uczciwej cenie.

Wyposażenie kuchenne i nie tylko

Mimo że głównym i pierwszym elementem naszej działalności jest projektowanie i produkcja mebli kuchennych, to z biegiem lat zakres działalności naszej firmy stolarskiej poszerzył się szafy wnękowe oraz elementy zabudowy meblowej.

 

Tworzymy nie tylko wysokiej klasy kuchnie na wymiar, ale również wykonujemy meble na zamówienie do każdego innego pomieszczenia – sypialni, salonu czy łazienki. Zajmujemy się aranżacją przestrzeni w lokalach usługowych, sklepach czy też gabinetach. Na każdym etapie prac, począwszy od projektowania wnętrz, a skończywszy na produkcji i montażu, dajemy Klientom to, co sami chcielibyśmy zastać na ich miejscu. Nasza praca to nasza pasja i zadowolenie Klienta jest również naszym powodem do radości. Naszą zaletą jest także umiejętność współpracy międzybranżowej i koordynacji elementów wykonywanych poza naszym zakładem np. elementów stalowych czy szklanych. Za to szczególnie cenią nas Klienci biznesowi, a coraz częściej także Klienci indywidualni oczekujący niebanalnych rozwiązań.

NASZ ZESPÓŁ

Mirosław Anwajler

Mirosław

Anwajler

Właściciel

Meble Bis - Szafy wnękowe Grodzisk Mazowiecki

Tomasz

Papierniak

Projektant

Szafy wnękowe grodzisk mazowiecki

Sylwia

Bodek

Arch. wnętrz, Projektant

Bis Meble

Ewelina

Szczepaczewska

Arch. wnętrz, Projektant

Emilia - Architekt wnętrz

Emilia

Wrzosek-Śliwińska

Arch. wnętrz, Projektant

Michał - Architekt współpracujący

Michał

Anwajler

Architekt współpracujący

Krzysztof - Bis Meble

Krzysztof

Krawczyk

Dział techniczny

Mariusz

Mariusz

Laska

Dział techniczny

Dział techniczny

Mariusz

Kruczyński

Dział techniczny

Justyna

Monika

Ratajczak

Dział administracji

Księgowość

Karolina

Wilczyńska-Chłystek

Dział księgowości

Księgowość

Iwona

Łęczycka

Dział kosztorysowania

Montaż - Bis Meble

Zespół produkcji

Montaż mebli

Zespół montażu

Szafy, kuchnie, garderoby – skierniewicki zakład produkcyjny

Dzięki temu, że dysponujemy własnym, nowoczesnym zakładem produkcyjnym w Skierniewicach, projektowanie wnętrz i produkowanie mebli na zamówienie staje się dla nas jeszcze łatwiejsze, a Ty cieszysz się wyśmienitym efektem estetycznym i funkcjonalnością.

 

Nasze hale produkcyjne są doskonale wyposażone. Ich łączna powierzchnia wynosi 1450 m2 i mieszczą się w nich wysokiej klasy maszyny do cięcia, obróbki oraz oklejania płyt meblowych, drewna, MDF-u i innych materiałów drewnopodobnych.

 

Możemy się pochwalić własnymi stanowiskami do lakierowania i fornirowania powierzchni, wykonywania blatów z konglomeratów typu Corian, Hi-Macs, Kerrock itd. Jesteśmy również dumni z naszej piły panelowej, która umożliwia szybkie i precyzyjne cięcie elementów w dużych ilościach oraz z obrabiarki numerycznej CNC. Pozwala ona na idealne nawierty i wycinanie oraz frezowanie dowolnych kształtów wprowadzanych komputerowo.

 

Tego typu narzędzia oraz obsługa wykwalifikowanej grupy pracowników na każdym etapie realizacji gwarantują, że finalny produkt zadowoli najbardziej wymagających Klientów i będzie służył latami, ciesząc oko i nie rujnując przy tym budżetu.

Studio mebli kuchennych w Skierniewicach – zapraszamy do współpracy:

Zapraszamy do naszych salonów meblowych, gdzie chętnie odpowiemy na Twoje pytania, podzielimy się wiedzą, pokażemy próbki materiałów oraz porozmawiamy o meblach Twoich marzeń.