OFERTA DLA BIZNESU wstecz WSTECZ

Zabudowy meblowe, zabudowy biurowe – oferta Bis Meble Skierniewice

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy realizacji wnętrz mieszkalnych oraz poszerzeniu możliwości zarówno w zakresie produkcji, jak i logistyki, jesteśmy obecnie uznanym producentem nowoczesnych mebli dla obiektów biurowych i komercyjnych. Współpracujemy zarówno z inwestorami, jak i zarządcami obiektów, a także generalnymi wykonawcami i architektami.

 

Nie ma znaczenia, czy podejmujemy się współpracy z biurem, lokalem gastronomicznym czy innym miejscem – dla nas liczy się rzetelność, terminowość, elastyczność, czyli pełen profesjonalizm świadczonych usług.

 

Zależy nam na dobrej opinii, dlatego każde podejmowane przez nas zlecenie jest rozpatrywane w każdym możliwym aspekcie, z uwzględnieniem indywidualnego charakteru danej przestrzeni, specyfiką pomieszczenia i wygodą w codziennym przebywaniu w pomieszczeniach, które aranżujemy i wyposażamy w wysokojakościowe meble biurowe.

 

Naszą specjalnością są zabudowy recepcji, wnętrz biurowych oraz holi wejściowych, a także produkcja mebli sklepowych. Zapraszamy do zapoznania się z galerią, w której znajdą Państwo nasze dotychczasowe realizacje!

Meble sklepowe, meble biurowe i nie tylko – szczegóły

Meble biurowe, zabudowy meblowe, lady recepcyjne, hole wejściowe, aneksy kuchenne i wykończenia ścian to tylko część oferty, którą przygotowaliśmy dla naszych Klientów biznesowych. W zakres naszych usług wchodzi również produkcja mebli sklepowych. Sposób prezentacji asortymentu ma znaczący wpływ na jego odbiór i zainteresowanie Klientów. Odpowiednio zaprojektowane meble sklepowe pozwolą w estetyczny i zachęcający sposób przedstawić oferowane produkty.

 

Wiemy, jak ważne są dla nich terminowość i wysoka jakość oferowanych usług. Staramy się sprostać tym wymaganiom.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą z nami cieszyć się realizacjami na najwyższym poziomie, które powstają w ustalonym czasie i mieszczą się w budżecie.

Bis Meble

1

Bis Meble

2

Bis Meble

3

Bis Meble

4

Bis Meble

5

Bis Meble

6

Bis Meble

7

Bis Meble

8

Bis Meble

9

Bis Meble

10

Bis Meble

11

Bis Meble

12

Bis Meble

13

Bis Meble

14

Bis Meble

15

Bis Meble

16

Bis Meble

17