OFERTA DLA BIZNESU

wstecz WSTECZ

Meble nowoczesne – oferta dla biznesu

Firma Bis to profesjonalny i doświadczony producent mebli.

 

Doświadczenie zdobyte przy realizacjach wnętrz mieszkalnych, a także obecne możliwości produkcyjne i logistyczne pozwalają nam od kilku lat chwalić się kolejnymi sukcesami we współpracy z inwestorami, zarządcami obiektów biurowych i komercyjnych, a także generalnymi wykonawcami i architektami.

 

Dla nich wszystkich liczy się nasza niezawodność, elastyczność oraz pełen profesjonalizm, a spełnianie tych założeń pozwala nam na nieustanny rozwój tego segmentu działalności naszej firmy.

Meble sklepowe, meble biurowe i nie tylko – szczegóły

Meble biurowe, zabudowy meblowe, lady recepcyjne, hole wejściowe, aneksy kuchenne i wykończenia ścian to tylko część oferty, którą przygotowaliśmy dla naszych Klientów biznesowych. W zakres naszych usług wchodzi również produkcja mebli sklepowych. Sposób prezentacji asortymentu ma znaczący wpływ na jego odbiór i zainteresowanie Klientów. Odpowiednio zaprojektowane meble sklepowe pozwolą w estetyczny i zachęcający sposób przedstawić oferowane produkty.

 

Wiemy, jak ważne są dla nich terminowość i wysoka jakość oferowanych usług. Staramy się sprostać tym wymaganiom.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą z nami cieszyć się realizacjami na najwyższym poziomie, które powstają w ustalonym czasie i mieszczą się w budżecie.

Bis Meble

1

Bis Meble

2

Bis Meble

3

Bis Meble

4

Bis Meble

5

Bis Meble

6

Bis Meble

7

Bis Meble

8

Bis Meble

9

Bis Meble

10

Bis Meble

11

Bis Meble

12

Bis Meble

13

Bis Meble

14

Bis Meble

15

Bis Meble

16

Bis Meble

17