OFERTA DLA DOMU

wstecz WSTECZ

Oferta dla domu – kuchnie i szafy na wymiar

Kuchnie oraz szafy wnękowe na zamówienie to produkty, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród wymagających Klientów. Idealne dopasowanie do wnętrza, indywidualna wycena i osobisty kontakt na każdym etapie powstania mebla – to standard, którego oczekują osoby marzące o stworzeniu perfekcyjnej aranżacji przestrzeni domu lub mieszkania.

 

Właśnie dlatego firma Bis dostarcza wysokiej klasy meble kuchenne na zamówienie, biblioteczki na wymiar, meble łazienkowe, sypialnie, dopasowane do układu pomieszczenia garderoby oraz innego typu zabudowy meblowe, a także nietypowe elementy stolarskie.  Nasze projekty bazują na najnowszych trendach w dziedzinie wzornictwa i wyposażenia.

Studio mebli kuchennych – szczegóły współpracy

Współpracujemy z ekipami budowlanymi, koordynując ich pracę, by ostateczny, całościowy efekt był satysfakcjonujący.

 

Jako profesjonalny producent szaf i pozostałych elementów wyposażenia, także my sami angażujemy się w aranżację wnętrz, której zakres niejednokrotnie wykracza poza dobór mebli. Dążymy do osiągnięcia wspaniałego efektu i stworzenia spójnej przestrzeni mieszkalnej, która ma szansę stać się nowym, lepszym miejscem. Właśnie dlatego uważamy, że projektowanie wnętrz przy naszym udziale to dobre rozwiązanie.

 

Potrafimy dobrać materiały i rozwiązania do wielu pomieszczeń tak, aby uzyskać złoty środek między estetyką i ergonomią, przy jednoczesnym zachowaniu ustalonych ram budżetowych.

Doskonałe materiały i dodatkowe elementy – meble nowoczesne na wymiar

Do wszystkich naszych mebli dostarczamy sprzęt AGD oraz oświetlenie. Zajmujemy się także ich montażem. Korzystamy z najwyższej jakości mechanizmów i wyposażenia, by móc z czystym sumieniem dać Ci pełną gwarancję, ponieważ zadowolenie Klientów to nasza najlepsza reklama. To właśnie rekomendacje naszych dotychczasowych kontrahentów zaświadczają o wieloletniej renomie naszej firmy.

 

Zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych, gdzie możemy porozmawiać o Twoich oczekiwaniach, a potem z przyjemnością je spełnić.

Bis Meble Kuchnie oraz szafy wnękowe Skierniewice

1

Bis Meble Salon, Sypialnia, inne...

2

Bis Meble Szafy wnękowe i Garderoby

3

Bis Meble Meble na wymiar

4

Bis Meble Meble na wymiar

5

Bis Meble

6

Bis Meble

7

Bis Meble

8

Bis Meble

9

Bis Meble

10

Bis Meble

11

Bis Meble

12

Bis Meble

13

Bis Meble

14

Bis Meble

15

Bis Meble

16

Bis Meble

17

Bis Meble

18

Bis Meble

19

Bis Meble

20

Bis Meble

21

Bis Meble

22

Bis Meble

23

Bis Meble

24

Bis Meble

25

Bis Meble

26