SZAFY WNĘKOWE

Nasze szafy wnękowe na indywidualne zamówienia

Przy realizacji projektów związanych z szafami wnękowymi jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej nawet wymagających klientów. Jeżeli poszukujecie Państwo ciekawych inspiracji i rozwiązań zapraszamy do naszego studia meblowego w Grodzisku Mazowieckim lub w Skierniewicach, gdzie zapoznacie się Państwo z całą paletą rozwiązań i wzorów stosowanych w naszym zakładzie przy produkcji szaf wnękowych.
Indywidualne podejście do wymagań każdego naszego klienta pozwala nam zrealizować najbardziej nawet wymagające oferty. Dzięki naszym projektantom potrafimy wspólnie z zainteresowanym klientem zaprojektować a następnie zgodnie z projektem wykonać dowolny model szafy wnękowej, dzięki której w domu, firmie lub biurze będzie panował porządek a wszystkie rzeczy będą miały swoje miejsce. Poza tym wszystkie sugestie klienta uwzględniamy jeszcze w fazie projektowania. Dostosujemy wielkość szafy wnękowej do posiadanej do zagospodarowania przestrzeni, dopasujemy styl oraz materiały do wymagań klienta, a całość będzie posiadała wyjątkowy design oraz odpowiadającą potrzebom klienta funkcjonalność. Pomocne przy projektowaniu szafy wnękowej będą wskazówki klienta odnośnie konkretnych wymagań. Czy bardziej będzie wskazane zastosowanie w szafie przewagi półek, wieszaków czy drążków, czy wszystko ma być w równych proporcjach? Jeżeli macie Państwo problemy z podjęciem odpowiedniej decyzji, nasi projektanci posiadający odpowiednią wiedzę i długoletnie doświadczenie chętnie podpowiedzą jakie rozwiązania zaproponowane przez nas przy projektowaniu i kompozycji szaf wnękowych będą dla pomysłu klienta najbardziej optymalne i korzystne.

O naszych szafach wnękowych można by się dużo rozpisywać, ale proponujemy by przekonać się o tym naocznie, a dobrą ku temu okazją będą odwiedziny w naszych studiach meblowych mieszczących się w Grodzisku Mazowieckim i Skierniewicach. Można się w nich zapoznać z prezentowaną gamą naszych wzorów szaf wnękowych, poznać próbki materiałów używanych przez naszą firmę do produkcji, ustalić harmonogram i tempo zamówionej przez Państwa realizacji, a także uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie zapytania, wątpliwości czy sugestie.

Posiadamy w Skierniewicach, jeden z najlepiej wyposażonych zakładów do produkcji mebli w okolicy i dzięki temu, że cały proces wykonania zamówienia szafy wnękowej od pomysłu, poprzez projekt do produktu finalnego realizujemy w obrębie jednej firmy, jesteśmy w stanie zaoferować produkt wysokiej jakości, który oprócz funkcjonalności i trwałości będzie cieszył oko niepowtarzalnymi rozwiązaniami, a do tego będzie jeszcze atrakcyjny cenowo. Produkt finalny jakim są szafy wnękowe powstaje oprócz grona doświadczonych projektantów i wykonawców, również dzięki wyposażeniu zakładu w wysokiej klasy maszyny do obróbki, lakierowania, fornirowania i wycinania.
Opinie naszych klientów w zakresie realizacji szaf wnękowych świadczą o ich pełnym zadowoleniu i potwierdzają, że kierunki, które obraliśmy przy realizacji naszych projektów szaf wnękowych są jak najbardziej prawidłowe.

Galeria Szaf Wnękowych